Cumberland vs. Georgia Tech mérkőzés a Grant Field-en 1916-ban; keletről a Techwood Drive felé nézve (a házak más korai fotókon is láthatók)

1916. október 7-én: A Georgia Tech 222, Cumberland College 0
Az amerikai futball történetének legegyoldalúbb mérkőzésén a Georgia Tech John Heisman edző vezetésével 222-0-ra legyőzte a Cumberland College-ot. Azt mondták, hogy Heisman edző ezzel törlesztett a Bulldogsnak az előző évi 22-0-s baseball-vereségért, amelyben a Cumberland állítólag profi játékosokat használt a győzelem érdekében, vagy fordítva, hogy megmutatta, hogy a gyenge ellenfelek elleni pontszámfutás óriási befolyással van a szavazókra az egyetemi futballt értékelő felmérésekben. Mindenesetre a Engineers (ahogy a Georgia Tech csapatát akkoriban nevezték) soha nem dobott passzt, és soha nem kellett négy játéknál több a pontszerzéshez.

1917. november 29: Georgia Tech 68, Auburn 7
Ezzel a győzelemmel ért véget a Yellow Jackets első veretlen, döntetlen nélküli nemzeti bajnoki szezonja. A Georgia Tech 1917-ben 491-17-re győzte le az ellenfeleket egy öt szezonon átívelő, 33 meccses veretlenségi sorozat közepette.

1928. december 8: Ez volt a Georgia Tech második tökéletes szezonjának és a Nemzeti Bajnokságnak a csúcspontja, bár a Yellow Jackets továbbjutott a Rose Bowlba, ahol a Cal ellen kellett megmérkőznie, ami maga is híres meccsnek bizonyult. A 9-0-s alapszakaszban a Georgia Tech mindössze két idegenbeli mérkőzést játszott, amelyeken a Notre Dame, az Alabama, az Auburn és a Georgia csapatát látta vendégül. Ennek fő oka, hogy sok más déli csapat stadionja nem volt olyan nagy vagy megközelíthető, mint az Atlanta belvárosában található Grant Field.

Külső kép

Old West Stands

1952. november 15: #Georgia Tech 7, #12 Alabama 3
A Georgia Tech harmadik nemzeti bajnoki szezonjának egyik legnagyobb meccsén, a Grant Field-en valaha volt két legmagasabban rangsorolt csapat összecsapásán a Georgia Tech szoros védekezésű csatában legyőzte az Alabamát. A Georgia Tech játékosa, Jake “Mouse” Rudolph eszméletlenre esett az Alabama játékosának, Bobby Marlow-nak a gólvonalon történő negyedik támadásnál történt szerelése miatt, ami a “125 000 dolláros szerelés” néven vált ismertté. Ez a játék megakadályozta, hogy az Alabama pontot szerezzen, és lehetőséget adott a Yellow Jacketsnek, hogy egy touchdown drive-val megnyerje a mérkőzést. A győzelem megőrizte a Yellow Jackets veretlen rekordját, a Georgia Tech pedig meghívást kapott a Sugar Bowlba, és kiérdemelte a táldíjat. A Tech, amely már legyőzte a 6. számú Duke-ot, a továbbiakban legyőzte a Florida State-et, Georgiát és a veretlen 7. számú Mississippit (a Sugar Bowlban), és ezzel 31 meccses veretlenségi sorozatot futott be.

1962. november 17-én: Georgia Tech 7, #1 Alabama 6
Ez a felforgatott győzelem az első helyen álló Alabama ellen véget vetett a Crimson Tide 26 meccses veretlenségi sorozatának. Bobby Dodd ezt nevezte a legnagyobb győzelmének, mivel a Tech meghiúsította az Alabama visszatérési kísérletét azzal, hogy megakadályozta a kétpontos fordítási kísérletet és elkapott egy Joe Namath-passzt mélyen a saját területükön, mindössze 1:05 perccel a vége előtt.

1969. október 5.: Baltimore Colts 21, Atlanta Falcons 14
Ez volt az egyetlen NFL-meccs az alapszakaszban, amelyet a Grant Stadionban játszottak. A stadion azért adott otthont ennek a mérkőzésnek, mert az Atlanta Braves a National League Championship Series-ben játszott a New York Mets ellen.

1976. november 6: Egy 4-6-1-es szezon legemlékezetesebb meccsén a Georgia Tech úgy győzte le a 11. Notre Dame-ot, hogy nem dobott előre passzt. Miután Gary Lanier irányítót az első negyedben passzoláshoz hátradőlve elkapták, a Notre Dame játékosai, Ross Browner és Willie Fry a pályán ünnepeltek. A Georgia Tech edzője, Pepper Rodgers úgy döntött, hogy nem engedi meg a Fighting Irishnak, hogy a zsákolás után strázsáljon, és minden következő játékban futást kért. A szokatlan stratégia bevált, és a Yellow Jackets legyőzte a Notre Dame-ot.

1990. október 13: #Alig két szezonnal az 1988-as 3-8-as szezon után Bobby Ross edző 4-0-ra vezette csapatát, hogy szembenézzen a Tigersszel. A Yellow Jackets került ki győztesen ebből a szoros csatából, és a Citrus Bowlban az 1. számú Virginia és a 19. számú Nebraska legyőzésével megszerezte negyedik nemzeti bajnoki címét.

1998. október 17: #Virginia 38
A két magasan rangsorolt Georgia Tech és Virginia csapat második találkozóján (az első 1990-ben volt) a Georgia Tech ismét 41-38 arányban győzedelmeskedett, így a Yellow Jackets osztozott az ACC bajnokságon. A Virginia nagy előnyre tett szert ezen a Georgia Tech hazatérő mérkőzésen. A GT nagy játékai végül a meccs végén juttatták őket előnyhöz, többek között Joe Hamilton drámai touchdown-passza Dez White-nak. A Virginia az utolsó másodpercekben kihagyott egy mezőnygólt, aminek következtében a Georgia Tech szurkolók ezrei özönlöttek a pályára.

1999. november 27: #Georgia Tech 51, 21. Georgia 48 (OT)
A sorozat eddigi legtöbb pontot hozó mérkőzésén a Georgia a második félidőben 17 pontos hátrányt ledolgozva egyenlített, és úgy tűnt, hogy könnyű győzelmet arathat, miután kilenc másodperccel a vége előtt egészen a Tech 2 yardos vonaláig jutott. Ahelyett, hogy győztes mezőnygólt rúgott volna, Jim Donnan, a Georgia edzője egy futójátékot indított, amelyet Jasper Sanks fumble-nek ítélt, és amelyet a Georgia Tech visszaszerzett az endzone-ban. A visszajátszások alapján úgy tűnt, hogy a futó a földön volt, amikor a labda kijött, a Georgia így is, úgy is vesztett. A hosszabbításban, miután a Georgia elkapott egy passzt az endzone-ban, a Tech egy mezőnygóllal próbálkozott a saját birtokában lévő harmadik kísérletnél. A rúgást blokkolták, de a Tech tartója, George Godsey visszaszerezte a labdát. A Tech rúgója, Luke Manget második próbálkozása jó volt. A Georgia Tech diákszekciója megrohanta a pályát, és lerombolta a kapufákat. 2019-től ez marad a Georgia Tech legutóbbi hazai győzelme a Georgia ellen.

2008. november 1: Georgia Tech 31, #16 Florida State 28
A november 1-jei FSU és Georgia Tech találkozót megelőzően Bobby Bowden veretlen volt a Georgia Tech ellen. A Florida State edzője, Bobby Bowden 12 találkozó során még soha nem kapott ki a Georgia Tech-től. A Georgia Tech utoljára 1975-ben győzte le a Florida State-et futballban. Paul Johnson vezetőedző első évében a Georgia Tech 6-2-es mérleggel ment a mérkőzésre. A Georgia Tech az első negyedben kétszer is touchdownos hátrányba került, de a 2. negyedben elhúzott, és az első félidő végén 24-20-ra vezetett. A harmadik negyedben egy touchdownnal 31-20-ra vezetett a Tech, de a Florida State felzárkózott, touchdownt szerzett, és a kétpontos kísérletet is értékesítette, így három pontra feljött. Az utolsó drive-ban a Florida State az öt yardos vonalig jutott. A Florida State futója, Marcus Sims megkapta az átadást, és az end zone felé tartott, de a Georgia Tech újonca, Cooper Taylor, a korábbi Tech QB Jim Bob Taylor fia találkozott vele. A labda elszabadult az end zone-ba, és a Tech újonca, Rashaad Reid visszaszerezte, ezzel biztosítva a Jackets győzelmét. A szurkolók ellepték a pályát, miután tanúi voltak annak, hogy csapatuk megszakította a Seminoles elleni 12 meccses vereségsorozatot, amely a Tech leghosszabb volt bármelyik modern csapat ellen.

2009. október 17: #Ez volt az első alkalom, hogy a Georgia Tech hazai pályán legyőzött egy top 5-ös csapatot azóta, hogy 1962-ben 7-6-ra legyőzte az első számú Alabamát. A győzelem után a diákok megrohanták a pályát, leszakították a kapufát az északi végzónában, és elvitték a Georgia Tech elnökének, George P. “Bud” Petersonnak a házába. A győzelemmel a Jackets a 11. helyre került az AP Poll listán. Ez volt az a sorsdöntő mérkőzés, amelynek köszönhetően a Georgia Tech megnyerte az ACC part menti divíziójának bajnoki címét. Később a Jackets legyőzte a Clemsont a 2009-es ACC-bajnoki mérkőzésen, és ezzel 1998 óta először szerzett konferencia-bajnoki címet, valamint 1967 óta először jutott be az Orange Bowlba. Ezt a győzelmet és a bajnoki címet azonban később érvénytelenítették.

2011. október 29: Clemson 17
A teltházas, 55 646 fős közönség előtt a Georgia Tech két egymást követő vereség után felállt, és legyőzte az 5. Clemsont. A mérkőzés előtt veretlenül álló Tigers a mérkőzésen négyszer fordította el a labdát, és 383 yardot engedett futni a Georgia Tech-nek. Tevin Washington vezette a Yellow Jackets-et, aki 27 futással 176 yardot és egy touchdownt szerzett, ami a Georgia Tech irányítójának eddigi legtöbb futott yardja volt. A Yellow Jackets a félidőben 24-3-as előnyre tett szert, és feltartóztatta a Clemsont, amely 2000 óta először állt 8-0-ra, amikor a Georgia Tech legyőzte az akkor 4. helyen álló Clemson Tigers-t. Ez volt a Tech első győzelme egy top 5-ös csapat ellen, mióta 2009-ben legyőzte a 4. helyezett Virginia Tech-et.

2015. október 24: Georgia Tech 22, #9 Florida State 16
A teltházas, 55.000 fős közönség előtt a Georgia Tech öt egymást követő, 30-4-es összesített mérleggel rendelkező ellenféltől elszenvedett vereség után felállt, és legyőzte a #9 Florida State Egyetemet, egy olyan programot, amely 28 egymást követő konferenciameccset, a 2013-as Vizio BCS nemzeti bajnokságot és két egymást követő Atlantic Coast Conference bajnoki címet nyert. A Florida State az utolsó 51 mérkőzésén 48-3-as mérleggel állt. A mérkőzés előtt veretlenül álló Seminoles-nak nyolc perccel a vége előtt, 16-13-as vezetésnél volt a labda, amikor Everett Golson tervezett passzát a Georgia Tech cornerback Lawrence Austin cipője hárította el, és a veterán senior safety, Jamal Golden elkapta. Harrison Butker, a Yellow Jackets játékosa 57 másodperccel a vége előtt 25 yardos mezőnygóllal egyenlített 16-ra. A Florida State végighajtott a pályán, és előkészítette magát az 56 yardos győztes mezőnygólra Roberto Aquayo által, aki a negyedik negyedben 26-ból 26-szor volt eredményes mezőnygól-kísérletekben, és 63-ból 63 extra pontot szerzett a negyedik negyedben. A potenciális győztes rúgást a Yellow Jackets játékosa, Patrick Gamble blokkolta, majd Lance Austin visszaszerezte a 22 yardos vonalnál, ahol a Georgia Tech blokkolóinak konvoja között kápráztatta el magát 78 yardon át a pályán a végzónába, amikor az idő lejárt, így a Georgia Tech megszerezte harmadik győzelmét a 2015-ös szezonban, és harmadik Top 10-es győzelmét Paul Johnson irányítása alatt. Daniel Palka is jelen volt.